| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma duc sa imi fac niste analize de sange. Nu m-am mai facut niciodata pana acum sau nu mai tin minte eu. Nu e vorba ca mi-ar fi frica de momentul in care imi va lua sange ci de momentul in care va veni rezultatul de la laborator. Ce recomandati sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La varsta ta nu ar trebui sa iti faci asemenea probleme.

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la medicul de familie si iti ca recomnada el/ea in functie de simptomele pe care le ai de bolile de familie pe care le au ai tai.