| Mariushgv a întrebat:

As vrea sa slabesc vreo 8 kg puteti sa ma ajutaţi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| noname2021 a răspuns:

Depinde cat de repede vrei sa le dai jos,intr-un mod sanatos ar fi sa ai o dieta echilibrata, fara paine/paste etc, sa mananci la aceleasi ore zilnic, de ex azi mananci la 10, 14, 17 si maine tot la fel sa faci, sa nu mai mananci nimic dupa ora 18, sa consumi multe lichide, sa renunti la dulce, fast food si sa mananci mai mult fiert, gatit acasa, fara prajeli

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergi pe jos 2h in fiecare zi

| Arahide40 a răspuns:

Da, da-mi o adresa de email, id de discord. orice ca sa putem vorbi.

| Henrypericolpublic a răspuns:

Sala in fiecare zi, regim, fara grasimi si miscare + multa apa.

| Lotuss a răspuns (pentru Arahide40):

Ma poti ajuta si pe mine?

| Arahide40 a răspuns (pentru Lotuss):

Da, Totenn#8384 (Discord) soul_soldier32@yahoo.com (email) imi poti trimite mesaj sau daca nu folosesti, da-mi alta adresa