| Radici_Florin_2003 a întrebat:

As vrea sa știu și eu cum fac sa am arderi de grăsimi dar fără sport pentru ca știu ca dacă faci sport ai arderi de grăsimi dar as vrea și alte modalități.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu manca nimic si se va arde grasimea care deja o ai in corp.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Grăsimile ard când le consumi.
Dacă mănânci mai puțin, se consumă din grăsimea ta.
Cât de puțin?
Să schimbi mâncărurile cu multă energie, dulciuri, cu fructe și salate.

| Andreeush a răspuns:

Degeaba mănânci sănătos dacă nu faci și un pic de sport.

| HadesSs a răspuns:

Daca mananci sanatos, o sa arzi dar foarte greu pe termen foarte lung, de ce nu vrei sa faci sport asta nu inteleg...