| takashiforever a întrebat:

Vreau să iau în greutate şi aş vrea să ştiu cum să execut flotările astfel încât să cresc masa musculară dar să slăbesc cât mai puţin. Am auzit că dacă execut puţine dar grele, cresc masa musculară fără a arde prea multe grăsimi, iar dacă fac multe şi uşoare, ard mai multe grăsimi. Ideea e că în ambele cazuri ajung să-mi obosesc muşchiul dar nu ştiu dacă nivelul de grăsimi arse este diferit.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Danysan a răspuns:

Incearca sa utilizezi Kg mai multe si sa tragi cat mai usor.Sa nu depui multa energie dar sa te forteze.