| alexandracosmin a întrebat:

As vrea sa va intreb daca as mai putea sa cresc in inaltime dupa 18 ani? As vrea sa incep sa fac aqua gym si inot, oare ma va ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Băieții cresc pâna la 21, așa scrie peste tot. E posibil să mai crești. Ce înălțime ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, crești și după 18. te ajută acest sport happy