| mikici a întrebat:

Am 20 de ani dar as vrea sa va intreb as putea sa fac ceva sa mai cresc in inaltime?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Ai șanse foarte mici să crești, dacă îți place sportul, îți recomand bascket-ul.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Nimic. Dar daca vrei te pot invata cum sa cresti in latime.

| mikici explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Te rog invata ma cum sa cresc

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, de la anii astia ai tai 20, nu stiu daca mai cresti in inaltime. Aici depinde, daca esti baiat, este posibil ca si pana in 22 de ani te mai poti inalta. Inainte foarte multi baieti se inaltau in aramata, si asta datorita faptului ca faceau mult sport dimineata, antrenament si exercitii de tragere, si multe altele. Bafta sa mai cresti! In fiecare dimineata cand te rezesti sa te intinzi cat poti d etare si mult!

| IonutGaby a răspuns:

La 20 de ani nu mai cresti, sunt sanse foarte mici sa mai cresti.

| AttilaDornIsPower a răspuns:

Nu cred ca poti....oricum...iti dau din inaltimea mea. am 13 ani si sunt mult prea inalta tongue laughing

| Ișaax a răspuns:

Iti mai dau din inaltimea mea daca vrei laughing Am 16 ani si 1.75 m

| AnishoaraM a răspuns:

Nu prea este posibil.
incepe sa prietenesti cu Pantafiorii cu tocuri si platforme. asa vei creste cu cite 11 cm!