| frumusica94 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu la ce foloseste o ecografie genitala.se poate vedea daca mai esti virgina? astept raspuns urgent.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| vampiressa a răspuns:

Pai se foloseste pentru a vedea diferite probleme ale ovarelor sau daca ai chisturi.Nu se poate vedea daca mai esti virgina sau nu.Numai daca iti faci un control intravaginal se va sti daca esti virgina sau nu