| HumanoidWorldTokioHotel a întrebat:

As vrea si eu un regim nu strict, aveti idei? big grin (fundita:*)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Anonim69 a răspuns:

Cel mai simplu regim e asta: nu mananci dupa ora 18:00, in rest mananci normalbig grin O sa vezi GARANTAT rezultate[parc-as fi la teleshopinglaughing]

| Daysee a răspuns:

Hellohappy. Stiu eu un regim:
ziua 1: legume (nu toata ziua dar mai multe decat de obicei) ziua 2: iaurturi (la fel ca si la legume)
ziua 3: carne (tot asa mai mult decat de obicei)
ziua 4:fructe (mai multe decat de obicei)

Sper ca' ti'am fost de ajutor dar sa stii ca acest regim se numeste slabesti 4 kg in 4 zilebig grin. Dar sa stii se pot consuma cate doresti dar nu chiar ff. putin macar vreo 10 alimente de mai sus intr'o zi.big grin Dar daca ai probleme hepatice si renale te rog sa nu folosesti acest regim.happy Baftawinking!:*:* fundita?laughing

| MiRuNa_4294 a răspuns:

Pai nu mai manca dupa ora 18:00 si ai putea sa faci seara niste abdomene

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Renunta la paine multa, la prajeli, dulciuri si paste fainoase
NU manca dupa orele 18:00.
Si fa multa miscare happy

| HumanoidWorldTokioHotel explică:

Fac dans o ora si jum duminica si sambatabig grin

| ioana_3928 a răspuns:

In primul rand sa nu mananci dupa ora 19:00 pana slabesti... sa mananci des dar putin...
Eu am avut 57 kg acum am 45winking si nu m-am abtinut sa mananc ceva.mancam dulciuri fast-food paine ori ce... daca reusesti sa slabesti cum am slabit si eu poti manca apoi orice oricnd pentru ca nu te mai ingrasi...mie asa mi s-a intamplatwinking