| andreeamaxim a întrebat:

Vreau si eu un regim de slabit 2 kg in maxim 1 luna. Aveti idei?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| eek a răspuns:

Dieta balerina. slabesti un kg pe zi.dar nu trebuie tinut mai mult de 5 zile fara pauza..si cand termini regimul nu te apuci de devorat frigiderul ca pui de 3 ori inapoi..mananci salate..chestii slabe fara prea multe dulciuri sau paste fainoase. excus prajeli in ulei.
la dieta poti inlocui cafeaua cu ceai daca nu ti place.iar sucul de rosii cu un suc natural de fructe..totul e sa respecti orele de masa.iar dupa 6 sa nu mai mananci nimic

Ora 8:00 – 1 cafea.
- Ora 10:00 – 2 oua fierte
- Ora 12:00 – 1 pahar suc de rosii
- Ora 14:00 – 100 g sunca sau 1 felie paine prajita
- Ora 16:00 – 1 mar
- Ora 18:00 – 100 g branza slaba

am tinut eu 5 zile si am dat jos 5 kg. succes

| julika83 a răspuns:

Dieta dukan. e mai greu de tinut, dar e foarte eficienta. poti slabi pana la 4 kilograme in primele zile. citeste aici mai multe: http://dietadukan.ro/

| KrysstalB a răspuns:

Daca vrei sa slabesti in zona abdomenului fa cat mai multe abdomene si mananca des, dar putin, dar nu rar si mult. Daca vrei sa slabesti total...alearga,fa mult sport, danseaza mult, bbea multe lichide, dar consuma-ti energia.

| IriiDY a răspuns:

Sport, multe legume si fructe, cat mai multe. Cu 400 de calorii de legume si fructe, stomacul e plin. Cu 400 calorii de carne/peste/oua/lapte, stomacul e pe jumatate plin. Mult cardio, alergat, inot, bicicleta, 3-4 ori pe saptamana minimum. Iti recomand 30 day shred, cu jillian michaels.