| ruben_5138 a întrebat:

As vrea un secret de dribling la fotbal. Dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| spad3r a răspuns:

Pai am jucat fotbal de performanta (atacant) 3 ani si as putea spune ca cel mai bun dribling este pumnul in gura. dar nu e corect. asa ca as putea spun ca e bine sa folosesti o bicicleta simpla sau o pireuta sunt cele mai bune nu driblinguri complexe...

2 răspunsuri:
| Castravetelemurat618 a răspuns:

Ai putea face rabona dar mai intai ia-o cu mingea in directia opusa