| mutuadrian1 a întrebat:

As vrea sa aflu si eu de la voi modele de antrenament la fotbal pentru evolutie in dribling/sut. Multumesc

Răspuns Câştigător
| mihaitorres a răspuns:

Hmmm.Presupun ca joci la o echipa de fotbal.Pentru o evolutie mai buna in dribling trebuie foarte multa munca in plus fata de ceea ce faci la antrenament.De ex te poti uita pe you tube la driblinguri ale diferitor fotbalisti.Vezi cum se fac apoi te duci la antrenament si le exersezi(eu te-as sfatui sa le incerci mai intai singur pe maidan si apoi sa le practici la antrenamente si meciuri.eu unu asa fac).Si in privinta sutului...Iti poti ruga un prieten sa stea in poarta.Iar tu incerci sa sutezi din diferite pozitii.Mii de suturi trebuie sa expediezi spre poarta.Numai prin munca se vad rezultatele.S trebuie sa exersezi foarte mult singur fata de ce faci la antrenament. Sper ca ti-am fost de ajutor. Poate dai funda.happy