| PolBoss a întrebat:

Aseara am observat ca am un ochi mai mic ca celalalt. Pot face ceva, port ochelari de cand ma stiu. Poate e de la ei.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Problema din nastere nu e alta cauza.

| ElenaSA a răspuns:

Nu cred ca e de la ochelari. Nu ai nicio infectie? Nu ai stat in curent? Ma gandesc ca poate e ceva ce s-a intamplact de curand pentru nu ai observat pana acum.

| nimeniooda a răspuns:

Nu poate fii de la ochelari, poate ai stat in curent si ai prins, ori asa te-ai nascut, nu cred ca poate fii altceva, dar ar fi bine sa le spui parintilor si poate unui doctor

| dallasaf a răspuns:

Stii de ce? Pentru ca Dumnezeu nu ne-a facut perfecti. Avem un ochi mai mare si unul mai mic, degetele de la mana stanga sunt mai subtiri decat de la ea dreapta (daca obervi)deci, sa nu-ti faci griji nu ai patit nimic, asa suntem toti. Sper ca te-am ajutat, funda?