| wisper a întrebat:

Aseara cand m-am culcat ma durea capul pentru ca aveam prea multe ganduri in el si mai tarziu cand sa ma ia si pe mine somnul ma tot trezesc cu o frica si imi bate inima nu am putut nici macar sa atipesc mai spre dimineata nu mai puteam sa respir bine si pana la urma mia-m revenit dar m-am sculat din ce cauza ar putea fi problema asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sebibeowolf a răspuns:

Ai avut un usor atac de panica, daca se mai intampla mergi la medic si iti va da un anxiolitic.

2 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Se intampla tuturor, problemele nu ne dau pace si in momentul cand incerci sa te odihnesti creierul devine foarte activ

Răspuns utilizator avertizat