| UIV27 a întrebat:

Astazi cand mergeam la scoala cu bicicleta am dat intr-o groapa si ma zguduit sanatos.problema este ca atunci cand m-a zguduit m-a sagetat foarte tare tampla dreapta si de atunci ma sageata din cand in cand.de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| UIV27 explică:

Tu ai inteles ca am cazut? Eu nu am cazut de pe bicicleta.

| Gratioasa a răspuns:

Poate fi din cauza sperieturii, poti sa verifici la un doctor de familie sa fii sigur ca nu ai nimic grav. Sanatate happy

| emilia1525 a răspuns:

Poate ai patit ceva, mai delicat? Te doare de fiecare data? Adica mereu? Apasa-te la tampla si uita-te daca te doare, daca te doare poti avea si o mica vanataie. Cam atat stiu si eu, adica, mna nu prea mult. Sper cel putin sa te fi ajutat macar putin acolo laughing Funda?

| Gh_Gabby_1990 a răspuns:

Cool I just got a free Steam Wallet code at http://steamwalletcodes.com