| WoKy a întrebat:

Ati avut vreodata fimoza?
Cum ati scapat de ea? Ati mers la medic?
Ceva idei(nu pentru mine, pentru fratele meu).
Funda +vot!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| karlaa a răspuns:

Catablondu are dreptate nu-i nimic grav dar cu cat mai repede cu atat e mai usor

| catablondu a răspuns:

Salut, ar fi bine sa mearga la un medic urolog care sa-i spuna daca e nevoie de operatie sau nu. Daca e vorba de operatie, nimic de speriat, aceasta operatie e una foarte simpla si, in general, nici nu necesita anestezie totala.