| anonim_4396 a întrebat:

Ati folosit vreodata Phisiobust, sunt bune? Au vreau efect secundar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da, efectul secundar este ca dati banii pe nimic!
Nu vreau sa va dezamagesc, dar sanii nu cresc cu capsule sau creme. Chiar daca ar creste, intr-un interval de timp de cateva zile, efectul ar dura la fel de mult. Si nu se cunosc urmarile de peste cativa ani, chiar daca sunt facute din extracte naturale.
Daca da, lumea nu s-ar "inghesui" sa-si puna silicoane scumpe.
Sorry!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am incercat. La mine sincer nu a avut un efect extraordinar, sanii mi s-au marit doar cu 3 cm... Totusi e bine pentru ca silicoanele nu mi le permitsad