| Daria75 a întrebat:

Ati incercat careva pastilele pentru marirea sanilor, breast success?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Branca ursului" e o planta in primul rand, cunoscuta mai ales ca afrodisiac puternic. Probabil ca au aparut si "pastile" cu extract din aceasta planta.
Intereseaza-te la plafar, iti recomand pentru cresterea sanilor si tinctura de marar.
Si stai linistita, nu e nimic in neregula cu dorinta de a-ti mari sanii, dimpotriva happy

| OnutsaXD a răspuns:

De ce vrei sani mai mari, sa ai talangi dupa tine si sa nu porti nimic fara sutien? Mai bine mici si fermi, crede-ma e mult mai frumos asa.

| IIssaIssabella a răspuns:

O prietena de-a mea a incercat dar ei nu i-au crescut prea mult. Acum, draguta depinde ed organismul tau! Eu am incercat si au crescut cu ceva big grin Succes si te pup kiss

| brokeangell a răspuns:

Cati ani ai daca nu esti multumita de sani tai?