| yasmiyasminutza a întrebat:

onorabililor, cine stie despre medicamentele de marire a sanilor Breast success, am vazut ca este pentru 1 Luna,2, 3,4 si 6 luni, credeti ca e bun? Daca as lua de 5 luni? Cine stie despre astea? Dau fundita big grin Va rog si daca am luat inainte Xxl Bust e bun acesta? Breast success dar tablete? Va rog raspuns rapid de la cineva care stie sau chiar de la o moasa fata care a incercat mult, multumesc. fundita? big grin :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

1. dai niste bani degeaba
2. iti dai peste cap organismul
3. iti distrugi ficatul
4. nu va avea absolut niciun efect.
5. vrei sani mari fa un implant de silicon e singura solutie.

| yasmiyasminutza explică (pentru suntserios):

Am 15 ani si am deja cupa D, nu fac implant ca nu am chef sa ma imbolnaveasc si la ce bani am pot sa imi iauwinking Lasa bani ca bani am big grin :* Ms.

| gosh0108 a răspuns:

In general, tratamentele acestea nu fac decat sa-ti distruga ritmul hormonal. Nu iti pot zice decat sa eviti toate medicamentele pe baza de hormoni si sa astepti deoarece corpul va secreta cantitatea necesara de estrogeni si estradioli la momentul potrivit. Ce varsta ai?

| yasmiyasminutza explică:

Pai la 15 ani am cupa D e destul dar ba da vreau putin mai mari asa vreau dar daca functioneaza si astea.

| Laura9977 a răspuns:

Doamne, nu!
Am luat si eu XXL Bust. M-am uitat pe ce contin tabletele si toate sunt plante ieftine indesate si transformate intr-un praf ieftin pe care tie ti-l vand cu 100ron+ pretinzand ca au efecte. NU, nu au nici un efect! Nu te increde in aceste spam-uri.
Daca vrei sa iti maresti sanii, poti incerca sa iei anticonceptionale. La fiecare este diferit, dar eu am observat o schimare destul de profunda de cand am inceput sa iau Yaz.
Succes!

| yasmiyasminutza explică (pentru Laura9977):

Cat timp ai luat xxl Bust? Daca nu te superi? Cate luni.

| Laura9977 a răspuns (pentru yasmiyasminutza):

3 luni. Nu am observat schimbari, poate ca aveam mai multe cosuri (nu stiu daca avea legatura cu capsulele ) dar sanii nu mi s-au marit.

| yasmiyasminutza explică (pentru Laura9977):

Dar de breast succes ce zici merge?

| Laura9977 a răspuns (pentru yasmiyasminutza):

Deja ti-am explicat ca nu sunt decat niste scam-uri sa-ti ia banii.
Nu or sa mearga. Asta e sfatul meu, eu am regretat cei 3.5 mil care am aruncat pe 3 cutii de capsule. Daca tu vrei sa incerci, treaba ta.
Ti-am spus, vrei sani mai mari, incearca anticonceptionale.

| yasmiyasminutza explică (pentru Laura9977):

Tu ai incercat antinceptionale? happy