| MeScorpion a întrebat:

Ati incercat Lecitina? Dupa cat timp apar rezultate?
Sau daca stiti sa-mi recomandati ceva mai bun, va rog.
Vreau sa stiu neaparat dupa cat timp apar rezultate la orice imi recomandati!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| zeenath a răspuns:

Lecitina se mai foloseste si pentru alte afectiuni cum ar fi reducerea colesterolului si a trigliceridelor! Este un extras din soia. Come par example! Nah, lecitina are efect doar dupa 2-3 saptamani de tratament in fiecare zi! Mai este si Memo plus, Guarana, Ginco plus, Ginseng! Ai grija ca pastilele sa le iei ziua, preferabil dimineata pentru ca are efect tonifiant al sistemului nervos si creaza insomnie daca le iei seara! Numai bine!

3 răspunsuri:
| Eileithy a răspuns:

Nu ai specificat in ce scop vrei sa o administrezi. Daca pentru memorie, sfatul meu e ca mai bine renunti la lecitina.Gandirea pozitiva bate efectele oricarui medicament.

| porcelan a răspuns:

Daca vrei sa iei pentru memorie incepi sa simti efectul dupa 3-4 saptamani si nu inlocuieste invatatul.

| MeScorpion explică:

Da, pentru memorie am nevoie de un supliment pentru memorie. happy
Pentru ce altceva se mai foloseste?