| Aecnav a întrebat:

Sunt clasa a 12-a si vreau sa iau ceva ca sa tin mai bine minte ce invat. M-am gandit sa iau memo plus sau lecitina dar nu stiu care... poate imi recomandati voi care ar fi mai bunhappy
Si se poat lua ambele (memo plus si lecitina) in acelasi timp ...de exemplu diminetata memo plus si la amiaza si seara lecitina? nu se intampla nimic daca fac asa? e bine? nu e bine? va rog sa ma ajutati happy

5 răspunsuri:
| VORTEX a răspuns:

La varsta ta eu zis ca nu e nevoie sa te intoxici cu pastile pentru ca nu are rost,ce mai buna metoda este sa inveti in liniste,iar daca nu tii minte invata cu voce tare, pastilele nu prezinta o solutie, dar treaba ta faci ce vrei.

| Gabytza229 a răspuns:

Eu am auzit ca e mai bine sa iei magneziu(timp de 2 luni) si dupa sa iei calciu(cam o luna). Nu stiu cat de eficiente sunt.

| elena_3173 a răspuns:

Am inteles ca memo plus este chiar foarte bun, insa nu ti-as recomanda sa iei si lecitina in acelasi timp.
Bye

| crooxel a răspuns:

Pai mmo plus si lecitina sunt cam acelasi lucru.eu mai demult am luat lecitina si acum iau memo plus da' sincer nu ma ajuta cu nimic.memo plus se ia dimineata si la amiaza cica in timpul meseihappy

| Aecnav explică:

Multumesc de raspunsuri :*
Dar ar mai fi si alte variante in afara de cele spuse.nu stiu.alte medicamente, pirule sau ceva naturist? orice numai sa de-a cele mai bune rezultate!
din cate am mai citit si eu am vazut ca memo plus e cel mai bine cotat. apoi nu stiu ce sa zic.