| bzbzbz a întrebat:

Ati incercat pastilele pentru slabit Acai Cleanse Forte? sunt eficiente? pe siteule de pe care vreau sa comand sunt numai pareri de bine de la persoane care sustin ca au slabit foarte mult

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Nu sunt eficiente. Pe vremea cand eram obsedata de greutate, le-am incercat eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Lasă pastilele de slăbit şi alte prostii.
Dacă vrei să slăbeşti recomand o alimentaţie săracă caloric şi mişcare cât cuprinde.
Te pup!

| bzbzbz explică (pentru anonim_4396):

Astept un raspuns la intrebarile "ati incercat/sunt eficiente?", nu sfaturi!