| Zen22 a întrebat:

Ati încercat remotiv? Cum este? Efect de la prima pastila?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

"What is Remotiv used for?
Remotiv is a clinically researched natural medicine used to: • support healthy mood and emotional balance • help relieve stress, mild anxiety and nervous tension. Remotiv works indirectly on chemicals in the brain such as serotonin, dopamine and noradrenaline that are linked with stress, tension and anxiety."

Fiind un medicament naturist ii ia timp sa inceapa sa functioenze, la unii cateva zile, la altii acteva saptamani.
Deci rabdare daca iei Remotiv, ca nu are efect instant de la prima pastila!