| Claudiups a întrebat:

Auziti? Cine stie de un medicament de dureri de spate (durerea de spate e severa se poate duce la paralizie)? Dau funda! sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Eu una, orice foloseam accentua și mai mult durerea.Cred că cel mai mult m-a ajutat plastrurele cu paprika...
În fine, tu trebuie să mergi la doctor pentru că doar el va fi în măsură să te ajute.

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Dl doctor stie cel mai bine.
De ce nu apelezi la medicul de familie? nu crezi ca te joci cu sanatatea ta?
Ni nu suntem in masura sa iti recomandam pastile, doar nu este o banala gripa.
O seara bunahappy