| TheBlackEmo a întrebat:

Auziti,lobul urechii are nervi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Sigur că da.
Nu ar mai durea dacă nu ar avea nervi.
Te pup!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Orice milimetru din corp are inervatii. Daca nu ar avea nu te-ar durea cand te tai, zgarii etc.

| foxi a răspuns:

Cum s-ar apara organismul in zona respectiva. daca nu ar fi inervata?

| AntonioDumeIoan a răspuns:

Ceva logic ca ai nervi

| Corasonsalvaje a răspuns:

Da.Din moment ce te doare sau te ustura daca te intepi e logic ca are nervihappy

| OglindaNeagra a răspuns:

Fireste ca are nervi.