| Gabriel_9586 a întrebat:

Aveti idee cam cat ar costa un set de analize precum cele pe care le faci la proba medicala, cand dai la subofiteri? Si daca se poate sa imi spuneti si ce analize ar fi si mai bine.

Dau fundita pentru cine ma ajuta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ovidaxen a răspuns:

Pai...incepi cu analizele la ochi,stomac,urechi,neurologie, stomatologie, cardiologie.sunt destule.la o clinica privata, platesti o taxa si ei iti pun stampilele.acum depinde de la caz la caz.pret? 100 de lei, cred. sper ca nu te-am bagat in ceata de tot.succes!

2 răspunsuri:
| bulin a răspuns:

Cred ca daca te duci la medicul de familie iti va da o trimitere sau se fac analizele acolo nu stiu exact dar meidcul tau de familie sigur iti poate reduce din costuri

| alinbogdann a răspuns:

Eu cand am facut pentru subofiteri m-au costat 700 ron.Si sunt valabile 6 luni