| almaz a întrebat:

Aveti incredere in terapia bowen? Am si eu o problema de sanatate si am fost la acest gen de terapie, dar mi s-a parut cam o mare vrajeala...voi ce ziceti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Pseudostiinta. Oamenii o sa inventeze mereu un mizerii cu care sa stoarca oameni naivi/disperati de bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă tu crezi că e vrăjeală, atunci asta va fi pentru tine.
Dacă ai încredere în terapie, atunci e posibil să te ajute.
Nah... alege din astea două happy