| anonim_4396 a întrebat:

Aveti vreo idee ce sa fac ca sa scap maine de un test? Va rog! happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
18 răspunsuri:
| Xonia a răspuns:

Te prefaci ca iti este rau, ca te doare burtabig grin

| Good Cat a răspuns:

Multeee si nenumarate printre care :
- te-ai dus la controlul medical, dentist, psiholog
- te-a durut maseaua, capul, stomacul, ti-a venit menstruatia ( daca esti fata), ti-ai scrantit piciorul cu 5 minute inainte de ora, vezi tu cativa colegi - martori
- o matusa, unchi, frate, verisor drag tie s-a imbolnavit ( eu am folosit bunicul, a murit de mult, odihneasca-se in pace, ca sa nu cobesc straight face )
- te-a chemat directorul, te pregatesti la olimpiada cu tare cu profesorul cu tare
- ai campionat de handbal, baschet, fotbal
Trebuie sa ai imaginatie... pe mine nu m-a invatat nimeni cum sa chiulesc laughing

| Rukhsandra a răspuns:

Chiulesti tongue

| lilboutique a răspuns:

In loc sa astepti raspunsurile aici, mai bine dai fuga sa inveti

| toffy a răspuns:

Pai ori zici ca ti sa facut rau si pleci acasa! ori chiulesti? e cam acelasi lucru laughing) sau te rogi de parinti sa ramai acasawinking

| Klara a răspuns:

Chiulesti, o absenta nu te omoara...happy

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Mananca creta...

| KidutzuLuvv a răspuns:

Ori"mananci creta cand te duci in clasa(dar sa nu te vada colegi"laughing si o sa faci febra si o sa iti fie rau...sau te prefaci de acasa ca tie rauhappy

sau ai zici lui profa anumita ca n-ai inteles...
laughing
vezi tu p acolo :*:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te duce laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cel mai bine e sa chiulesti dela ora aia. eu asa fac cand nu ivat o lectye (fac asta de semestrul trecut cand am luat 4 la fizica ca deranjam ora si mi-e pus o intrebare si nu am styut-o laughing cui ii pasa oricum ala de fizica e bou toata lumea chiuleste la el acum spers afie folositor raspunsul pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar de ce nimeni nu a spus:recunosti ca nu ai invatat si nu poti sa dai testul ca nu te simti preagatita?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am maine un test la geogra si crede-ma eu n-am sa intru in bucluc deaorece o sa le zic celor care mai chiulesc sa chiuleasca si doar nu o sa de testul cu 11 copii din 26

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numai 3 variante exista:
1.Mananca creta
2.Prefate ca te doare capu, burta etc
3.Chiulestebig grin
Bftwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maine dau un test la romana si o sa chiulesc nu e greu nu vi la scoala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e bine sa lipsesti!

| zzzuperman a răspuns:

Mda... sa scos pe piata o noua metoda de a scapa de scoala.se numeste chiul daca nu ai auzit pana acumbig grin grija numa sa nu dai in dependenta.

| Denis_2796 a răspuns:

INVETI..asta de va ajuta in viata..nu chiulitul! Sfatul meu...

| Denis_2796 a răspuns:

Inveti...asta de va ajuta in viata..nu chiulitul! Sfatul meu!