| AAAA1Antona99565 a întrebat:

Avort = Crima
Nu ucide un copil e copilul tau, cum ai tai nu te-au ucis nu ucide nici tu pe cineva, uite ce inseamna avortul
http://www.youtube.com/watch?v=w6TMJllYdZA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu v-ati saturat de postarile astea inutile, pronatalistilor?!

| AAAA1Antona99565 explică (pentru anonim_4396):

Daca nu erau si din astea, cine stie daca acum erai printre noi nu ma lua in nume de rau, da gandeste-te oleaca ca un copil e un copil si nu trebuie ucis happy

| AAAA1Antona99565 explică (pentru anonim_4396):

Mai ales copilu tau? sad...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ar trebui să ia exemplu dragii de ei care încurajează se pare Avortul.
Foarte bine că ai postat asta, deşi mă îndoiesc câţi vor lua aminte şi câţi vor mişca măcar un deget să se uite acolo.
Bravo!
Te pup!

| AAAA1Antona99565 explică (pentru anonim_4396):

Stii cum e, trebuie incercat nu cer sa faca cineva ceva impus doar sa vada ce inseamna asta transparent si nu cu perdele ca la bordele :( stii cum e unii deii zic astea idieni cu pene RRomi deci nu romi ca de nu vreau sa-i jignesc ca n-am nimic cu ei vorba vine, rromului ttganului muzica-i place asa si unii dale ce vor si te-ai scos, uita-te la asta Povestea lui Pricoche si ai sa intelegi ce vreau sa zic :* :) http://www.youtube.com/watch?v=7q3zQIDfryE, ma bucur ca ai atitudinea asta despre avort ic ce cuvant si ce e el cu adevarat :).