| anonim_4396 a întrebat:

Azi dimineata cand m-am trezit, aveam bratele reci, in afara de palme. Dupa cateva minute dupa ce m-am dat jos din pat, s-au incalzit.

Ce parere aveti? O_O

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| georgiana a răspuns:

Si eu patesc la fel..am mainile reci mai tot timpul sad

| StarDust a răspuns:

Circulatie proasta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tie nu ti s-au incalzit si palmele deoarece ti s-a produs un experiment ca sa zic asa si se numeste frlunzie-aceasta iti incalzeste corpul in afara de maini pentru ca mainile nu au muschi atonici