| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Buna dimineata prieteni ani nou fericit si prosper si cu viata sexuala si diversitate sexuala bogata! Ne aflam la predeal la cabana acum ne-am trezit si ne bem cafeaua si incercam sa ne adunam de la socul psihic trait azi noapte spre dimineata, deci am savurat o sampanie si am inceput sa dansam, iar unul din baieti cuplati o invita pe fata sexy si single la dans si observam ca atingerile lui devin foarte lascive si o cuprinde strans strans, iubita lui imi ia sticla de sampanie din mana si o tranteste pe jos si toti ne-am speriat iubitul a fugit afara, ea alerga dupa el si urla, au inceput sa latre cainii sa, iasa oamenii din alte cabana din apropiere iar in cateva minute a venit politia si hinghierii. am incercat sa negociem cu politisti si hinghierii ca nu a fost nimeni ranit si ca este doar iubita lui foarte isterica, am calmat spiritele si le-am oferit un pahar de bautura la politisti si hinghieri, acestia au plecat, si am trimis-o acasa cu ei pe iubita isterica, cu ocazia asta ei s-au si despartit si am continuat sa petrecem pana am uitat de noi. Ce parere aveti de situatia aceasta?

Răspuns Câştigător
| Aanderson a răspuns:

"iubita lui imi ia sticla de sampanie din mana si o tranteste pe jos si toti ne-am speriat " Era ultima sticla? Ingrozitor.

12 răspunsuri:
| Wihox a răspuns:

Eu zic ca e un pic vina ta pentru ca nu ai vorbit cu prietenul tau sa se desparta de prietena lui si sa vina la revelion la cabana. Daca faceai asta acum prietenul tau era in stranse relatii cu fata sexy si single. Zic bine?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Wihox):

Zici bine, dar ar fi lipsit un lucru esential, drama. mie imi place drama

| J0B0MAT a răspuns:

Buna dimi!happy
Ce parere sa am? Ati inceput anul in stilul care va caracterizeaza.Probabil vor mai fi astfel de faze in 2016 laughing)

| Oana92 a răspuns:

Mai schimba scenariul, de asta ne-am cam plictisit...

| Wihox a răspuns (pentru Oana92):

Oana? De ce esti asa insensibila la problemele altora?

| Oana92 a răspuns (pentru Wihox):

Cand aud cuvantul ''cabana'' se decupleaza automat butonul de empatie laughing

| Wihox a răspuns (pentru Oana92):

Dar ce parere ai despre fata sexy si single? laughing

| Oana92 a răspuns (pentru Wihox):

Cred ca e doar sexy si single, fara alte calitati laughing

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Oana92):

Asa zic toate fetele invidioase pe ea

| Oana92 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Si astea invidioase sunt tot imaginare? laughing

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Oana92):

Nu este nimic fictiv in intrebarile mele, intrebarile mele prezinta situatii reale

Răspuns utilizator avertizat