| MoonLight a întrebat:

Azi la scoala toata ziua am fost ametita, m-a durut capul si aveam urechile infundate. ce ar putea fii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Probleme cu tensiunea arterială pe fond de schimbare a vremii de afară!
Pa, pa.

| traficanta a răspuns:

Asa am fost si eu thinking si jumate din clasa mea straight face

| metalheart a răspuns:

E posibil sa racesti asa ca poti lua o pastila de raceala preventiv, sau sa bei un ceai si incearca sa nu stai in curent si sa te imbraci bine.
multa sanatate!

| adelynaa a răspuns:

Si eu am facut asta ieri in drum spre casa de la scoala. seara m-am simtit ft. rau am facut febra si nu am putut sa mananc nimic pentru ca orice mancam dadeam afara... si azi am fost la medic si mi-a spus ca am viroza. acum ma simy mai bine. da dc incepi sa ai febra iti recomand sa iei nurofen raceala si gripa pe mine m-a ajutat ft. mult.
multa sanatate:*

| eu_5690 a răspuns:

Pai poate e un fel de raceala