| anonim_4396 a întrebat:

Imi imi cresc maselele de minte. se poate sa ma ddoara capul si sa am urechile infundate de la asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Maselele de minte dau niste dureri destul de mari. Am patit-o si eu, am ajuns si la dentist pentru ca una din ele nu mai reusea sa iasa. Ma durea cu ureche, cu mandibula, cu tot. Iti va trece durerea dar mai greu, pana reuseste maseaua sa strapunga gingia. Multa sanatate!

| JustMe69 a răspuns:

Ar trebui sa mergi la um medic stomatolag.

| Error a răspuns (pentru JustMe69):

Nu patesti absolut nimic happy nu ai de ce sa te temi