| Vlad_2050 a întrebat:

Baschet sau volei? Voi ce ati alege?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
18 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Volei, volei volei...
Baschetul este pentru sportivi micuti de statura si rapizi in miscare, iar pentru a creste in inaltime, este bine sa practici voleiul...repet voleiul, pentru ca il iubesc si acum, chiar daca nu il mai pot practica.

| Xonia a răspuns:

EU(sunt fata)volei
Pentru ca imi place mai mult voleiul

| iuli a răspuns:

Cred ca baschet

| loricel a răspuns:

Volei.

| AndutzaAndu a răspuns:

Cred că volei aş alege.

| ELD a răspuns:

Vooollleismug

| RealLife a răspuns:

Volei big grin

| stefangeles a răspuns:

In cazul meu as alege Baschetul big grin

| `KiddO` a răspuns:

Bascheeet! :X

| Ðida a răspuns:

Imi place volei. Dar daca faci baschet te poti inalta. Deci baschet :]

| Antonia90 a răspuns:

Hmmm...eu cred ca as alege bashetul!
Pt ca eu sunt mai mititica si mas mai inalta si eu putin!winking
Tu ce ai alege?
O seara faina! happy

| annyalexa a răspuns:

Volei big grin

| vyol3ta a răspuns:

Volei. Imi place mai mult. big grin

| 666_7474 a răspuns:

Baschet:X nu te inalta chiar asa rapid ca volei-ul si iti dezvolti si alte calitati in afara de crescut ca din apa.

| paa a răspuns:

Volei

| denisa06 a răspuns:

Pai eu aleg ambele volei deoarece imi place sibaschetpentru ca sunt inalta

| denisa06 a răspuns:

Pai eu aleg ambele volei deoarece imi place si baschet pentru ca sunt inalta

| euuuuuuuuuu001 a răspuns:

Bascheeeeeeeeeet!