| tesss a întrebat:

Buna fetelor! Ce a-ti alege volei sau baschet? va rog mult multe raspunsuri funda +vot

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Buna,Iulia!
eu aleg volei pentru ca volei joaca numai fetele.baschetul este un joc barbatesc.

| Dia a răspuns (pentru NoNameJunior):

Nu numai fetele joaca volley happy.

| NoNameJunior a răspuns (pentru Dia):

Atunci pardom.

| NoNameJunior a răspuns (pentru Dia):

*pardon

| Dia a răspuns (pentru NoNameJunior):

Nu`i nici o problema, am spus doar ca sa stiihappy

| NoNameJunior a răspuns (pentru Dia):

OKhappy.majusculeee!

18 răspunsuri:
| iFollowRivers a răspuns:

Volei...am o colega care a facut mult baschet, si desi are 1, 80, arata ca un pachet de muschi, si nu e feminina deloc...nu te-as sfatui sa alegi baschetul. Parerea meahappy

| Monicaツ a răspuns:

Volei happy

| Anytsa a răspuns:

Volei

| MonsterEnergy a răspuns:

Eu sunt baiat si am facut antrenamente la volei.Mi s-a parut un joc frumos, captivant.Dar imi era prea lene sa ma deplasez pana la sala big grin

| AliceHappyGirl a răspuns:

Volei.

Răspuns utilizator avertizat
| DamiPapucii a răspuns:

Baschet:*

| CrazyJok3r a răspuns:

Volei

| ߪÐÐKÿÐ a răspuns:

Volei! :-x
La baschet te cam cocosezi si te prea inalti.o fata nu arata bine cand are 1.90 m tongue...

| ringridv97 a răspuns:

Volei:X

| DanielaClaudia a răspuns:

Buna happy
pai depinde, daca te referi la ora de sport?
eu as alege basket happy mergeti la cos si jucati provocatea happy
decat volei happyeu asta prefer

| aladyna a răspuns:

Eu asi alege volei!

| Jeux a răspuns:

Volei