| ioana_5848 a întrebat:

Bataturile din palma! Cu ce le putem trata ca sa dispara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| poppies a răspuns:

Crema de galbenele/aloe vera.

3 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Nu stiu sigur daca in palma poti sa folosesti ce am folosit eu, sa intrebi la farmacie.Eu am inmuiat piciorul in apa calduta, si apoi am aplicat clavusin.Am repetat aceasta operatie de mai multe ori, si am scapat de bataturi.Sanatate!

| Bubble13 a răspuns:

Cu multa crema de maini happy

| Bubble13 a răspuns:

Trebuie sa te dai dimi si seara cu crema pe maini si dupa cateva zile vor disparea bataturile