| SomeBody12425356 a întrebat:

BIODERMA Sebium AKN.Cn l-a folosit sa-mi zica si mie in cat timp au disparut cosurile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| oanaoany a răspuns:

Mie miau disparut si nu am mai avut treaba o buna parte de timp e buna pentru toate tipurile de ten tio sugerez

| Missmoffet a răspuns:

Eu am foslosit 3 luni.nu m-a ajutat cu absolut nimic.si acneea mea nu este severa deloc. deci dupa cum ai mai auzit rezultatele difera de la o persoana la alta.