| ioana375 a întrebat:

Pentru cei care au folosit Zineryt, dupa cat timp v-au disparut toate cosurile?

4 răspunsuri:
| alish a răspuns:

Daca e dai doar odata pe zi, dispar dupa 2-3 saptamani ( in cazul in care te dai mai putin). Daca te dai de doua ori pe zi, intr-o cantitate nu atat de mare, dureaza maxim 2 saptamani. Cel putin la mine asa erahappy. Acum depinde de tipul de ten al fiecaruia. Numai ca nu trebuie sa combini Zinerytul cu alte creme pentru indepartarea acneei. O alta crema buna pentru cosuri este cea de la gerovital plant. Este destul de placuta la miros si chiar eficienta. Sper ca te-am ajutathappy. Multa bafta

| ioana375 explică (pentru alish):

Am folosit Zinerytul timp de o saptamana de 2 ori pe zi, dar mi s-a decojit fata foarte tare si am inceput sa il folosesc o singura data pe zi. Acum il voi folosi in cursul saptamanii o singura data si in week-end de 2 ori pe zi, sper sa ma ajute si pe mine.

| byutsaa a răspuns:

Mie dupa 2-3 zile

| ioana375 explică (pentru byutsaa):

Eu il folosesc de 2 saptamani si cosurile nu au disparut in totalitatestraight face