| anonim_4396 a întrebat:

Boona TPU! stie cineva metode de a slabi rapid si usor vreo 5-6 kg?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| zanesiprintese a răspuns:

Nicio metoda de slabire rapida nu este buna! daca slabesti rapid risti sa ti se lase pielea! cel mai bine fa sport si mananca moderat si de 3 ori pe zi, iar seara cat mai putin si daca se poate deloc paine!

2 răspunsuri:
| Pandaaa a răspuns:

Joggingul este cea mai buna metoda de a slabi. Fara reactii adverse ( ca pastilele sau nu stiu eu ce ceaiuri )
Este accesibil tuturor, nu necesita un buget mare, si are cele mai rapide rezultate :

http://www.elady.ro/articole/Fitness/Jogging-jogging-jogging-.html

| Lizze11 a răspuns:

Fa exercitii fizice, mergi la sala, alearga pe afar e vreme frumoasa