| BiancaElenaBM a întrebat:

Buna yiua am o intrebare cum pot slabi foarte rapid si usor adica eu sincer nu as vrea metode din astea sanatoase ci de alea car sunt nu stiu adica contrariul va multumesc

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Vrei sa slabesti rapid si nu te intereseaza sanatatea, foarte simplu: nu manca! bei doar apa sau ceai neindulcit si nu mananci doua trei zile si slabesti garantat sau na mananci foarte putin, un mar, un biscuit.

| BiancaElenaBM explică (pentru BiuL):

Multumesc foarte mult am sa incerc si sper sa imi foloseasca

| BiuL a răspuns (pentru BiancaElenaBM):

Daca nu mananci nimic o zi nu patesti nimic, multi oameni tin post negru, poate nici doua, dar dupa aia iti va fi rau, te va lua cu stare de lesin.

5 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Http://www.rtv.net/......74311.html

o colega a tinut-o si a dat rezultate.

| BiancaElenaBM explică (pentru Kasia):

Multumesc si tie serios ciaoo

Răspuns utilizator avertizat