| whitehair a întrebat:

Bun gasit tuturor, as dori sa aflu daca cineva dintre dumneavoastra a folosit Tratamentul pentru curatirea arterelor si venelor coronariene cunoscut sub denumirea de "Formula Flow" si daca da ce efecte a avut si daca merita cumparat-la recomandarea medicului bineinteles.Multumesc anticipat, cu stima, Whitehair.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mioara a răspuns:

Cel mai bine cere sfatul doctorului.

| zuzumic a răspuns:

Buna eu nu l-am incercat de fapt nici nu stiam despre asta. dar dc nu incerci pe google? sper sa iti iasa totul bine ...succes

| larisag a răspuns:

Buna,
Am auzit numai lucruri bune despre el, este recomandat pentru curatire arteriala, bypass nutritional alternativ, eliminarea depunerilor de colesterol de pe artere.Intra pe site-ul de mai jos si citeste mai multe detalii despre produs, cat si marturisiri ale celor care l-au folosit.http://www.tratamente-boli.com/......blete.html
Multa sanatate si o zi buna!

| whitehair explică:

Da, voi da mai multe amanunte.In prezentarea medicamentului se afirma urmatoarele:substanta activa se combina cu colesterolul si aglomerarile de calciu depus pe peretii vaslor sanguine-coronare in special, este antrenata in fluxul sanguin, metebolizata in ficat si eliminata prin rinichi, rezultand in urma unei cure de cateva luni o curatare aproape totala a vaselor coronare si nu numai. Mie mi se pare a fi o prezentare tip medicament minune, de asta am si pus intrebarea pe forum.De asemenea mi s-a parut cel putin ciudata insistenta cu care se recomanda continuarea curei cu alt tip de medicament din aceeasi clasa, si asta la fel de scump. O sa merg la cardiolog sa-l intreb si pe domnia sa ce parere are. Oricum multumesc celor care au avut timp si bunavointa sa raspunda si daca cineva o mai poate face astept raspunsurile si parerile dumnealor.Cu respect, Whitehair.

| Vuvuz_Wuwwus_1960 a răspuns:

Asteptam sa ne spuneti daca ati luat si cum vi s-a parut. Multumim, sanatate!