| Oanaoni a întrebat:

Hey fetelor. Azi am început tratamentul " Clotrimazol"(6 zile intravaginal). Voi ați folosit? Ceva efecte adverse? Și-au făcut efectul? (L-am primit la recomandarea medicului ginecolog)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Efecte adverse nu prea are, apoi daca e dat de medic, el stie de ce ti l-a dat! Efectul este in functie de ciuperca pentru care e administrat, apoi banuiesc ca ti-a facut un test pentru asta! Numai bine!