| edc a întrebat:

1)Ati auzit de suplimentul alimentar Be Light? 2) Daca da si daca ati folosit imi puteti spune daca are efectul care il spun cei e la Tv ca slabesti? 3) Se gaseste in farmacii? 4) Si c pret are? Multmesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Stoica_Cristian_1968 a răspuns:

Este extrem de slab.
Costa 170 lei.
Eu iti recomand insa REVEAL, cel mai puternic produs pentru slabit.
400 lei, rezultate sigure.
Fara efect "eu-eu".