| rokusana a întrebat:

Recent am aflat de suplimentul alimentar FORCE NRG Laptisor de matca + L-carnitina, am auzit ca foarte benefic pentru sanatate, dar nu reusesc sa il gasesc de vanzare online. A folosit cineva acest produs? Sau unul asemanator, dar cu aceleasi beneficii? Daca da, imi puteti spune un site sau o farmacie de unde as putea sa il cumpar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Productia de laptisor de matca in Ro este extrem de redusa. Majoritatea produselor apicole din comert sunt falsificate. Laptisorul are conditii de pastrare care nu pot fi indeplinite in comert si termen f redus de valabilitate pentru ca se degradeaza f repede. Oricine promite altceva minte indiferent de metodele care se lauda ca sunt folosite.

1 răspuns: