| anonim_4396 a întrebat:

A folosit cineva tabletele "super slim"? Ce parere aveti despre ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| dy a răspuns:

Sant bani aruncati pe fereastra si risc pentru sanatate. Dupa ce te chinui si dai jos 2-3 kg, dupa intrerupere iei 5! NU!

| Leea1234 a răspuns:

Eu am folosit altceva...capsula de slabit!
este buna... a dat rezultate...am slabit mult...
dar acum le-am lasat, si ce-am dat jos intr-un an de zile ...am pus jumatate la loc!
mai bine tii o dieta mai usoara, bei un ceai de slabit...si renunti la paine decat sa te apuci de pastile!
eu acum sunt super deceptionata...si nu-mi vine sa cred ce jeansii pe care ii aveam asta vara nu-mi mai vin!
nu e de ras... e de plans!
nu mai pun ca ...capsula de slabit... e foarte scumpa!

| inna a răspuns:

Eu zic sa nu iei asa ceva.Mai bine tine un regim echilibrat, mergi la un medic nutritionist.

| dorina02 a răspuns:

NU LE FOLOSII! Sunt chimicale care nu isi fac efectul, iti imbolnavesc corpul mai degraba. La stiri au aratat ca trebuiau retrase de pe piata din cauza prospectului mincinos si a substantelor nocive pe care le contin!