| anonim_4396 a întrebat:

A incercat cineva epilarea cu zahar?
Ce dezanavtaje are fata de big-ul?
Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| albastrel a răspuns:

Baietii de sus ti-au dat linkul eu iti dau raspunsul... orice smulge firele de par are un avantaj in fata big-ului sau a cremei depilatoare...in primul rand daca te faci cu, crema, aparat de epilat si mai nou cu zahar parul va creste in 2-3 saptamani max 4. dar daca te vei face cu big-ul sau cu, crema va creste in 2-3 zile.in plus cu big-ul se ingroasa firele de par si o sa fie si mai dese...bafta!

6 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu deocamdata nu am incercat, insa am auzit ca multe peroane folosesc aceasta modalitate.Este ca si cearawinkingIncearca si vezi cum e big grin
Oricum fata de big este mult mai bine cu zahar big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite aici;;)
http://www.TPU.ro/......t-chiar-1/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Costa mai mult.

| rosepassion a răspuns:

Nu am incercat dar poate o sa incerc

| passion a răspuns:

Nu nu am incercat dar dezavantaje nu sunt prea multe...

numai faptul ca durerea este destul de mare pentru ca iti smulce firele
nu le taie asa cum face big-ul...

winking