| Elennaelle a întrebat:

acum 3 ani o prietena i s-a rupt o alunita. iar acum a aparut de jur imprejur o pata alba? oare ce este? dc a aparut acum? [funda]

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BGDs a răspuns:

Buna, nu te lua dupa toti prostii care arunca niste vorbe in vant ( gen "probabil are cancer de piele") dar ar fi bine sa se duca la doctor ca sa stea mai linistita. App, i s-a rupt de tot alunita sau doar a sangerat?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Probabil are cancer de piele.

| DarkSasuk3 a răspuns:

Ia ramas semn

| Elennaelle explică:

I s-a rupt definitiv alunita