| AjutCuCePot a întrebat:

Sora mea are 14 ani. De cateva zile ia aparut pe fata o pata -pare a fi ori o alunita ori un cos. Dar nu stiu exact. E mare cam de un cm. Cine stie oare ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| ElectricChapel a răspuns:

Poate fi o alergie. Ai verificat-o prin atingere? Daca este tare (nu foarte tare) ar putea fi un lipom de grasime. Ar fi bine sa-l scoata acum pentru ca poate crste mai mult. Dar nu uita: Problemele de natura medicala ar trebui verificate de medic. Sfaturile pe care le primesti aici pot fi leacuri babesti sau niste idei stupide. Succes si sanatate surorii tale.

2 răspunsuri:
| ElectricChapel a răspuns:

Merci de funda

| AncaAncc2323 a răspuns:

Aolo... ii mai creste un caplaughinglaughingsa moara veta in puscarie o sa ai 2 surori ...norocoasolaughinglaughinglaughing