| Littledoctor26 a întrebat:

Buna! Acum 5 ani am cazut foarte rau si am avut o vanataie mare si urata la picior si efectiv s-a aplatizat carnea in locul ala, nu stiu cum sa spun, s-a "scufundat" putin. Inca mai e putin plata zona aia si in prezent si daca apas ma doare un pic, de fapt e ca o sensibilitate. O fi vreo problema in viitor de care sa-mi fac griji?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.