| AdelinaRa a întrebat:

acum cateva zile, adica aproximativ 2 saptamani m-am lovit la mana, m-am invinetit, nu foarte tare... acum mai sunt putin vanata, dar am un nodul ceva sub piele, nu se vede la exterior decat se simte la atingere. e ca o " bila tare". ma gandesc ca e sange acumulat acolo, dar oare e grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| DeliaJ a răspuns:

Pai daca e sange acolo e cam nasol..Cat de grav este iti spoate spune doar medicul, pe care ar trebui sa il vizitezi happy