| 159357852 a întrebat:

Acum o luna m-am zgariat la o alunita care era mica si era plata si m-am zgariat cam rau...Acum vad ca alunita a disparut dar pielea arata normal ca si cand nu ar fi fost acolo alunita. Tin sa mentionez ca nu ma doare sau ustura zona aia, cum am fost este ca si cand nu am avut niciodata alunita acolo. Exista motive de ingrijorare? Ms

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este nicio problemă, stai liniștit/ă.
Pa, pa.

1 răspuns:
| furios4you a răspuns:

Nu, sunt si alunite provizorii, posibil create de mizeria de sub piele. sunt alunite care sunt din nastere si alunite care apar/dispar treptat. alunita ta nu a fost de profunzime, iar inlaturand pielea, ai inlaturat si alunita. pune spirt preventiv